Karolína Vávrová

Láska k vytváření oděvů se u mě projevovala od malička. U nás v rodině se vždy šilo, zkoušelo, prohrabovala jsem se látkami u babičky a vymýšlela, co bych si z nich vyrobila. Volba vzdělání byla tedy jasná – oděvní škola. Profesionálně se návrhy a šitím oděvů věnuji od roku 2012, kdy jsem nejdříve šila šaty v retro stylu jako konfekci, velmi záhy jsem však díky velkému zájmu opustila konfekci a začala se věnovat naplno zakázkovému šití, zejména svatebních šatů a kašmírových kabátů.

Nevěsty oceňují můj osobní a empatický přístup a rády se podílejí na celém procesu, jehož výstupem jsou originální a stylové šaty, které nikdo jiný nemá.

Věnuji se také komerčním zakázkám pro firmy, například vývoj modelů či celých kolekcí pro jiné značky, šiji kostýmy pro hostesky na nejrůznější akce (Aperol, Cointreau, Tullamore Dew, ..), oblékala jsem televizní moderátorky (TV Nova), zpěvačky a tanečnice na vystoupení (Marta Jandová, Therese Rosier, Kamu, Czech National Ballet, ..), podílela jsem se na divadelních kostýmech a podobně.

Kromě toho dělám také makeup a věnuji se i floristice, mohu tak svým nevěstám nabídnout plný svatební servis.

Nyní mám atelier na Praze 9 Černý Most, kde tvořím všechny zakázky.