Šiji stylové a vkusné svatební šaty na míru, žádné šlehačky!

No a jestli nevíte, jaké svatební šaty byste chtěla ušít, co by Vám slušelo nebo v čem byste se cítila dobře, ráda Vám poradím. Velmi často mám nevěsty, které běžně šaty nenosí a tak netuší, co jejich postavě bude sedět. Navíc mám bohaté zkušenosti s šitím na různé velikosti, jak velmi malé, tak i plus size.

Na první zkoušku jsou ušité svatební šaty připraveny v základním tvaru, zkoumáme vzhled, padnutí, domlouváme se na úpravách, umístění krajek apod. Na druhé zkoušce kontrolujeme úpravy provedené po první zkoušce, oděv by měl již dobře sedět, už má většinou finální podobu a zbývá doladit délku sukně a poslední detaily.

Při další návštěvě je oděv hotový a odnášíte si jej domů. Počet zkoušek se však může měnit v závislosti na celkové náročnosti šatů. Pokud jde o svatební šaty, je dobré začít cca 6 měsíců před termínem svatby, ale není to podmínkou, kratší termín není problém. Najdete mě v krejčovském ateliéru na Praze 9.

Jak to funguje?

Máte představu o Vašich vysněných šatech? Napište mi ji do poptávky, můžete uvést také požadovaný termín zhotovení, poslat inspirační obrázky a nějaké informace o sobě, co ráda nosíte, v čem se cítíte dobře. Potom se sejdeme na osobní konzultaci, kde probereme všechny detaily, vezmu si Vaše míry, vybereme materiál. Následuje kalkulace celkové ceny za ušití svatebních šatů a timing zkoušek, které jsou obvykle dvě. Do této fáze je vše nezávazné, kladu důraz na to, abychom si sedly lidsky a vzájemně se setkaly ve vkusu a Vašich požadavcích tak, abych vystihla přesně to, co si přejete.